5.00 / 1 oy

Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone işimi görür mü?

Uzun zamandır bir drone almakla ilgili gidip geliyorum. Açıkçası işin için mi kullanacaksın deseniz hayır derim ama hobi amaçlı olarak yüksekten çekilebilecek fotoğraf ve videoların cazibesi beni çok çekmeye başladı. Drone yeni bir teknoloji değil artık, yani bir üst teknoloji çıkıp da drone'ları işlevsiz kılar mı endişem kalmadı benim. Ürün fiyatları da çok abartı modeller olmamak kaydıyla makul seviyelerde. Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone şu an 3.200 TL'ye satılıyor. Bu ürünün bir süre önceki fiyatının 3.700 TL olduğunu çok iyi hatırladığım için geldiği fiyat seviyesi de bence makul. Combo set olarak satıldığı için içinde lazım olabilecek her şey de hazır geliyor:

- Drone

- Uzaktan kumanda

- 3 adet batarya

- 3 çift pervane

- Gimbal koruyucu

- 360 pervane kkoruyucu

- Taşıma çantası

- Şarj cihazı

- Gerekli kablolar

- Diğer ufak tefek gerekli şeyler (tornavida, vida vb)

Cihazın yarım saat havada kalmaya yetecek kadar bataryası var, drone kullanmanın acemisi olduğum için düşürsem ya da başına bir şey gelse üzülürüm ama arabeske de bağlamam, altı üstü 3.000 TL hevesimi aldım derim. Ama o parayı onu değil bak bu da vardı diyeceğiniz bir drone seti varsa ona da bakmak isterim. Drone kullanmakta olan ya da drone teknolojilerini takip etmekte olan ilgili arkadaşlara danışıyorum.

xavi33

29.01.2020 20:33

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone işimi görür mü?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.