5.00 / 1 oy

En iyi ağız gargarası ürünü hangisi?

Öyle marka fanatikliğim falan yoktur, hiçbir ürünün fanı falan da değilimdir. Ama hayatındaki hangi kişisek bakım ürünü olmasa dayanamazdın derseniz kesinlikle ağız bakım gargaram derdim. Piyasada satılmakta olan birçok markanın çeşitli ürünlerini de kullanmış ve son bir yılı aşkın süredir tam aradığı ürünü bulabilmiş birisi olarak ben de aşağıdaki başlıklara benzer bir başlık açmaya heveslendim :)

bkz: Marketlerde Satılan En Kaliteli Sosis Hangisi?

bkz: Marketlerde Satılan Kemik Suyu Tavsiyesi

bkz: Marketlerde Satılan Lavaşlardan En İyisi Hangisi?

Keşke sponsor olsalar ama öyle sponsorlu bir içerik falan değil bu, tamamen kendi tercihlerimden kaynaklanan bir durum. Piyasada satılan ağız gargaraları arasında kullanmaya en alıştığım ürün, Listerine Cool Mint ağız gargarası. İnternetten 1 litresini yaklaşık 30 TL'ye alıyorum ve günde de en az bir kere olmak üzere mutlaka her gün kullanıyorum. Zaten kullanmadan uyumaya kalksam da bünyem izin vermiyor ve rahatsızlık duyarak mutlaka kalkıp en az 20 saniye gargara yapıyorum.

Edit: Sitede ağız bakım suyu olarak açılmış başlıkları yeni gördüm. Mükerrer başlık açmadığımı umarak bakınız veriyorum:

bkz: Ağız bakım suyu gargarasından sonra ağız suyla çalkalanır mı?

bkz: Hangi ağız bakım suyunu kullanıyorsunuz?

özgül

25.12.2020 02:05

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En iyi ağız gargarası ürünü hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.