5.00 / 1 oy

Hangi ağız bakım suyunu kullanıyorsunuz?

2 yıldır Listerine Cool Mint kullanıyorum, artık acıya katlanma eşiğimi de yukarıya çektiğini düşündüğüm için 30 saniyeyi aşkın süreler rahatlıkla bu ejderha suyunu ağzımda gargara yaparak bekleyebiliyorum. Ürünün 1 litrelik şişelerini internetten sipariş veriyorum ve bu haliyle yaklaşık 30 TL'ye denk geliyor. Her ne kadar rakiplerinden daha pahalı olsa da denediğim diğer hesaplı gargaraların hiç birisi (diğer Listerine ürünleri de dahil) Cool Mint ile yaşadığım ferahlamanın yanına bile yaklaşamadı. Colgate, Sensodyne ve OralB ürünlerini de meraktan bu süre zarfında deneme fırsatı buldum ama Cool Mint'ten sonra hepsi gazı kaçmış gazoz etkisi yaptılar bende. Bir tek Listerine Total Care kaldı görüp de denemediğim, onu da elimdeki Cool Mint biter bitmez alıp test edeceğim. Benden başka düzenli ağız bakım suyu kullanıp da kullanım deneyimlerini paylaşmak isteyen olur mu?

merveseyhan

04.02.2020 17:50

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 25 Aralık 2020 04:17
  22

  Tam olarak aynı şeyi ifade etmese de sorunuzu görmediğim için ayrı başlık açtım bkz: En iyi ağız gargarası ürünü hangisi?

  Bu arada ben de Listerine Cool Mint kullanıyorum :)

 • 14 Aralık 2021 01:42
  3

  kesinlikle her ağız bakım suyu ürünü aynı değil, birisine alışınca diğerleri aynı rahatlama ve temizlik hissiyatını vermiyor. bazen alışveriş yapınca kampanyalı diye daha önce kullanmadığım markaların ağız bakım sularını alıyorum ama bir iki kere kullandıktan sonra kendi ürünüme geri dönüyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hangi ağız bakım suyunu kullanıyorsunuz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.