5.00 / 1 oy

Rossmann Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürün incelemesi

18 Ocak - 24 Ocak tarihleri arasında Rossmann Cilt Bakım Festivali kapsamında çok sayıda üründe %50 indirim yapmış durumda. Benim de daha önce kullandığım ürünleri satın almak için sepetime ekleme yaptıktan sonra sepette 2 adet hediye ürün verileceğini gördüm. Bu hediyelerden biri daha önce kullandığım Sun Ozon Saç ve Saç Derisi için olan Güneş Spreyi. Güneşli günlerde ve özellikle deniz ve havuz gibi saçı yıpratan süreçlerden önce ve sonra kullandığım bu ürün hakkında birkaç bilgi vermek isterim. 

sun ozon saç spreyi-sun ozon saç spreyi

Öncelikle Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürünü Uv filtreli içeriği ile zararlı ve yıpratıcı güneş ışınlarına maruz kalan saçınızın kurumasını engellerken kolay taranmasını sağlayarak saç tellerinizi yıpranmaya ve kırılmalara, kopmalara karşı da korumakta.

Ürünü hem güneşe çıkmadan önce hem güneşlenirken hem de güneş sonrası kullanılabilirsiniz. 

Suya dayanıklı ve hemen emilen bir ürün. Ben yine de çok sık kullandım. Özellikle deniz ya da havuza giderken kullandığım bu spreyi denizden ve havuzdan her çıkışımda da saçımı duru su ile duş altında yıkadıktan sonra kullandım. Bazen tekne tatili yaptığımda suyu idareli kullanmak gerektiği için ya da deniz kenarına gittiğimde duş yerine gitmeye üşendiğimde de direkt saçıma uyguladım. 

E vitamini içeren ürünleri seviyorum. Bu sebeple bana daha doğal gelen Sun Ozon Saç ve Saç Derisi için olan Güneş Spreyi’nin tüm vücut için kullanılabilecek olması da artı özelliklerinden. 

Saçı ağırlaştırmaması ve yağlı his bırakmaması bakımından benim gönlümü kazanmıştı zaten Rossmann tarafından tekrar hediye edilmesi ise çok hoşuma gitti.  

Rossmann’ın kendi ürünleri ve mağazalarında sattıkları ürünler şimdiye kadar beni hiç yarı yolda bırakmadı hep memnun kaldım. Özellikle fiyatlarının da uygun olması beğendiğiniz ürünleri fiyat endişesi olmadan korkmadan kullanmanız açısından oldukça iyi. 

Rossmann'dan satın aldığım ve kullandığım diğer ürünler hakkında inceleme yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. 

Rossmann “Domol Renk Ayırıcı Bez” yorumları


 

baal

21.01.2021 22:29

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rossmann Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürün incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.