5.00 / 1 oy

La roche posay ürünleri iyi mi?

Cildim karma, ayrıca geçmeyen sivilcelerim ve haliyle izleri var çünkü sıkmadan, yara yapmadan duramıyorum. Danıştığım Dermatolog La Roche Posay Effaclar serisini önerdi. Fakat Clinique ürünlerinin de çok iyi olduğunu duydum, biraz pahalı olmalarının yanında. La roche posay tercih etme sebebim ise hem fiyatlarının daha uygun olması hem de hayvanlar üzerinde test yapmamaları. Ayrıca içeriği de diğer dermokozmetik markalara kıyasla daha az zararlı. Gönül ister ki doğal ürünler kullanabilelim lakin fiyatları çok uçuk oluyor. 

La Roche Possey ürünlerini cilt tipine göre çeşitlendirmiş ve serilerin her çeşit ürünü bulunuyor, fakat insanın yine de aklı karışıyor hangi seriyi kullanması gerektiğiyle ilgili. Yani benim cildim karma özellikle T bölgem yağlı fakat yanaklarım inanılmaz kuru, dudaklarım da. ayrıca silcelerim ve bunların izleri var. Şimdi ben lekeler için olan seriyi mi, akne serisini mi yoksa karma ciltler için olan seriyi mi kullanmalıyım? ürünlerin fiyatları evet belki bazı iyi markalara göre daha uygun fakat deneme boylarını almak ve hangi ürünün iyi geldiğini araştırmak da ayrı yorucu. Unutmadan bir de yaz kış ayıt etmeksizin kullanmak gereken güneş kremi var. Neticede lekeler güneşte daha da belirgin ve kalıcı hale geliyor. Bu arada belirtmek isterim evin içindeyim güneş görmüyorum gibi bahaneler ile güneş kremi kullanmamazlık etmeyin çünkü bilgisayar ekranından telefondan ya da ampülden yansıyan ışıklar bile cilt lekelerine sebep olabiliyormuş. 

Cilt yapısı benimkine benzeyenlerden tavsiyelerini rica ederek sonlandırmak istiyorum. İlla La Roche Posay olmak zorunda değil başka markalara da açığım (reklam olmaması kaydıyla). Sevgiler..

zizou

25.11.2020 15:33

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
La roche posay ürünleri iyi mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.