5.00 / 1 oy

Marketlerde Satılan Lavaşlardan En İyisi Hangisi?

Bilindik marka olan lavaşlarda hem uzun süre bozulmama durumu (bu katkı ve koruma maddeleri olduğunu gösterir, iyi bir şey değil) gözlemlediğim için bir süredir A101'deki ince lavaşladan satın alıyorum. Bunlar da açıldıktan sonra 2 güne bozuluyorlar ama üzerlerine uygulanan işlemlerden kaynaklandığını düşündüğüm o koku bunlarda olmuyor. Şimdi de yufkacıdan çiğ yufka alıp pişirmeyi düşünmeye başladım ama yufkacılar eve servis yapmadıkları için evden çıktığım zamanlarda alabiliyorum ancak.

Marketlerde satılan ve hem sağlıklı, hem de lezzetli ve kaliteli olan bir lavaş markası varsa tavsiye edebilir misiniz? Ben bulabildiğim tüm ürünleri denedim ve hiçbirisini de beğenmedim. Fırınlarda satılan lavaş gibi lezzetli olmuyor hiçbirisi. Hazır ürünlerden uzaklaşmak istesek de bir süre daha ancak internetten sipariş vererek beslenmeye devam etmek durumunda olduğumuz için belki benin henüz keşfedemediğim kaliteli bir lavaş markası vardır diye ümit ediyorum..

subaşak

01.10.2020 13:58

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Marketlerde Satılan Lavaşlardan En İyisi Hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.