5.00 / 1 oy

Elektrikli Raspa Makinesi (Multi-Tool) Tavsiyesi

Titreme prensibiyle çalışan, herhangi bir döner mekanizması vb olmamasına rağmen ucuna takılan araçlarla ahşap kesme, metal kesme, duvar boyası temizleme, derz temizleme ve zımpara yapma gibi özelliklere sahip olabilen elektrikli el aletkerine elektrikli raspa makinesi (ingilizce multi-tool) adı veriliyor. Çok hesaplı versiyonları olduğu için bir tane edinmeye karar verdiğim, bu süreçte de kendi değerlendirmelerimi yaparak kendi top 5 listemi yaptığım için buradan da hesaplı ve kaliteli bir fiyat-performans ürünü elektrikli raspa makinesi bakanlar için kendi listemi paylaşmak istedim.

1. VONROC Vpower 20v multi-tool - 310 TL

Kendime de nihayetinde bu cihazı satın aldığım için kendi değerlendirmelerime göre en hesaplı ve alınabilir elektrikli raspa cihazı vonroc vpower 20v multi-tool oldu. En kaliteli ya da en güçlü alet kesinlikle değil ama 310 TL'ye satın alabileceğiniz en fiyat-performans ürünü alet bence budur. Hem akülü olması nedeniyle artı 1 puan alıyor, hem de içinden aküsü ve şarj istasyonu, 3 farklı başlığı, taşıma çantası ve zımpara uçları çıkıyor. İnceleme için bkz: VONROC VPower 20V Multi-Tool İncelemesi

 

2. VONROC Çok Amaçlı Alet 300W - 210 TL

Eğer bataryası biir ürün aramasaydım ilk seçimim fiyatından dolayı bu ürün olurdu. Yedek parça konusunda tereddütlerim var ama kullanıcı yorumları, fiyatına göre çok iyi. Sponsor almışım gibi ilk iki ürüne bu ürünleri yazdım ama sponsorluğum olmadığı gibi listenin tepesinde yer almayı tamamen fiyatlarından kazandılar.

 

3. Einhell TE-MG 200 CE Raspalama Makinesi - 395 TL

Einhell markası Alman menşeili bir marka ancak tüm üretimleri Çin'de yapıldığı için her ürününde bir fiyat-performans canavarı. Yedek parça konusunda da çok fazla seçenekleri var ve satın aldığım üründen memnun kalmazsam bir sonrali elektronik raspa aleti satın alma tercihim Einhell olacak.

 

4. Ryobi RMT12011L 12V 1.3Ah Li-Ion Çok Amaçlı Zımparalama Kesme ve Raspalama Aleti - 960 TL

Ryobi, elektrikli el aletlerini çok beğendiğim ama aynı zamanda da fiyatından dolayı çekindiğim bir marka. Yine de ürün kalitesi ile listemde 4. sırada yer almayı başardı.

 

5. Bosch Professional GOP 30-28 Çok Amaçlı Kesici - 1230 TL

Bosch'un çok ürününü kullanıyorum ve tüm ürünlerinden de çok memnunum ama yedek parça maliyetlerinden dolayı raspalama aletini almaktan çekindim. Ürün yorumlarında uçlarının hemen eridiğinden ve yenilerinin çok pahalı olduğundan bahsedildiğini görebilirsiniz.

 

vuuno

08.08.2020 13:11

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Elektrikli Raspa Makinesi (Multi-Tool) Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.