5.00 / 1 oy

VONROC VPower 20V Multi-Tool İncelemesi

Az önce paylaştığım ilgili yazı: Elektrikli Raspa Makinesi (Multi-Tool) Tavsiyesi

VONROC VPower 20V Multi-Tool raspalama makinesini elime alıp kullanmaya başlayalı henüz birkaç saat oldu. Bu yüzden bir uzun kullanım testi yapma imkanım olmadı ama en azından ilk izlenimlerimi paylaşmak isterim.

VONROC VPower 20V Multi-Tool

Ürünü 310 TL gibi çok hesaplı bir fiyata aldım. Rakiplerinin bu fiyatlara kablolu versiyonlarını bile almak mümkün değilken içinden bataryası ve şarj istasyonu ile birlikte taşıma çantası, 3 farklı başlığı (ahşap, metal ve zımpara başlığı) ile 2 adet zımpara ucu çıktı ve bu fiyata yapılabilecek en iyi alışverişi yaptığımı düşünüyorum. Cihazı orta güç seviyelerinde kullanarak denedim ve sadece titreşerek çalışan bir cihaz için (dönen ya da kesen herhangi bir mekanizması yok) güç açısından fazlasıyla işimi gördü.

Tavsiye eder misiniz derseniz ilk izlenimlerim itibariyle kesinlikle tavsiye ederim ancak cihazın birkaç ay ya da yıl sonra ısınma ya da batarya ölmesi gibi problemleri başlar mı bunu zaman gösterecek.

Edit: içinden çıkan başlıklar çok kalitesiz. Uyumlu uç satın almak isterseniz şu yazıma bakabilirsiniz: VONROC Raspalama Makinesi İçin Uyumlu Başlık

vuuno

08.08.2020 14:48

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
VONROC VPower 20V Multi-Tool İncelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.