5.00 / 1 oy

APK indirmek için en güvenilir site hangisi?

Android telefonuma google uygulama marketinde olmayan bazı uygulamaları APK olarak indirip kurmak istiyorum ama APK olarak indirdiğim uygulamaların gerçekten o uygulama olup olmadığından ve indirdiğim sitenin de güenilir olduğundan emin olmak istiyorum.

Android cihazlara APK indirmek ve kurmak için güvenilir ve tavsiye edeceğiniz bir internet sitesi varsa adresini yazar mısınız?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: True Caller uygulaması apk'sı nasıl kurulur?

bkz: Android için APK Uygulaması Tavsiyesi

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusuna APK Yüklemek

bkz: Engellenmiş kişiler listesini yeni android cihaza aktarmak

bkz: Android'de Otomatik Olarak En Güçlü Wi-Fi Ağa Bağlanmak

bkz: Android'de Wi-Fi Şifrelerini Görmek

kaminendo

05.10.2021 03:49

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 5 Ekim 2021 07:58
    26

    APKMirror iyidir, zaten bildiğim kadarıyla en yaygın olarak kullanılan APK platformu da burası. Kendi editörleri, yüklenen her bir APK'yı inceleyip onayladıktan sonra yayına alıyorlar. Ayrıca eklenen her bir uygulama versiyonu da kriptografik imza karşılaştırmasına tabi tutuluyor.

    APKPure ve APK Downloader da oldukça geniş APK kütüphaneleri ve yine yaygın olarak kullanılıyorlar. Tümünü inceleyebilir ve istediğiniz uygulamaları APK olarak indirip Android telefonunuza ya da tabletinize kurabilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
APK indirmek için en güvenilir site hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.