5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi TV Box'ta uydu girişi var mı?

Evdeki eski televizyonun arkasındaki uydu alıcı bozulunca ben de internetten forumlara bakayım da kaliteli bir şey alayım dedim, uydu alıcısı tavsiyesi diye bakarken herkes akılsız televizyonları akıllı televizyona dönüştüren tv box ürünlerinden bahsediyor ve uydu alıcı almak yerine tv box alın diyor. Ben de çok araştırmadan 500 TL gibi bir ücret ödeyerek Xiaomi Mi Box S TV Box satın aldım. Açıkçası ürünü sevdim ve geri de göndermedim amcak TV box ürünlerinin uydu alıcısı özelliği yokmuş. Uydu alıcı yerine kullanılabilme hadisesinden kasıt ise internet üzerinden IP TV olarak kullanılabilmeleriymiş.

bkz: IPTV Nedir?

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusuna APK Yüklemek

bkz: HDMI Portu Olmayan Televizyona Android TV Kutusu Bağlanabilir mi?

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Box Uygulama Tavsiyesi

bkz: Eski Televizyona 4K Android Box Almanın Amacı Nedir?

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Box için VPN Tavsiyesi

Sonuç olarak televizyon için HDMI girişli bir uydu alıcısı yine alacağım ama akılsız televizyona android işletim sistemi kurmak ve üzerinde uygulama kullanabilmek ve chromecast ile ekran yansıtabilmek süpermiş.

 

torehan

19.02.2021 10:02

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 29 Ocak 2022 20:00
    3

    hayır yok, kesin bilgi

  • 13 Mart 2022 16:27
    0

    amaç zaten android işletim sistemine bağlı bir cihazdan internet beslemeli olarak görüntü almak ve tv yayınından kurtulmak 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi TV Box'ta uydu girişi var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.