5.00 / 1 oy

Eski Televizyona 4K Android Box Almanın Amacı Nedir?

Android TV Box ürünlerinden bir tane sipariş ederek evdeki eski büyük ekran plazma tv'yi tekrar kullanılabilir duruma getirmeyi düşünüyorum. İnternetten Android TV kutusu ürünlerinin incelemelerini izliyorum, nedense insanlar sürekli eski televizyonları için 4K özelliği olan ve daha performanslı Android TV kurularının alınmasının şart olduğunu söylüyorlar ve sık sık da aynı ürünlerin tavsiyeleri veriliyor. 720p çözünürlüğü olan 15 yaşında plazma televizyon için neden 4K Android TV kutusu almam gerektiğini ben mi anlamıyorum yoksa bu işte bir terslik yok mu?

Benim bu üründen beklentim, artık miladını doldurmuş bir aletten sadece iyi kötü youtube videoları izleyebilmek ya da belki Netflix bağlayabilmek olabilir. 4K Android TV kutuları televizyonun çözünürlüğünü artırıyor da benim mi haberim yok? 100 TL'ye alacağım ve markasını bilmediğim Android TV kutusu ile 500 TL'ye alacağım Android TV kutusu arasında gecikme ve kullanıcı deneyimi konularında farklılıklar olacağı kesin ama bu televizyon için bu kadar ek ödeme yapıp 4K yayın yapabilen bir cihaza neden ihtiyacım olsun ki?

Güncelleme: 500 TL'ye kadar android tv kutusu önerisi yazısında bir yazar arkadaş daha benzer durumları dile getirmiş, tam olarak mükerrer içerik olmadığı için soruyu kaldırmıyorum.

marcos

15.10.2020 00:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Eski Televizyona 4K Android Box Almanın Amacı Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.