5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Box S Android TV Box Uygulama Tavsiyesi

Xiaomi Mi Box S Android TV Box satın aldığımdan beri Samsung TV'nin Tizen işletim sistemine kurduğum uygulamaları bıraktım ve doğrudan TV box içinden tüm uygulamalarımı çalıştırmayı tercih ediyorum. Sadece usb girişinden x265 (bkz: x264 ve x265 Ekran Görüntüleri Arasındaki Fark Nedir?) codec'li filmleri izlerken görüntü kaybı yaşadığım için usb bağlantısı yapacaksam doğrudan TV'te bağlamayı tercih ediyorum.

Zamansızlıktan dolayı bu cihazı hakkıyla inceledim ve uygulamaları kurup denedim desem yalan olur. Sadece yemek aralarında bir süre kurcalayabildim ve genellikle de birşeyler açıp seyrettim. Cihaza kurabileceğim uygulamalar konusunda da Google Play'de ilgimi çeken çok bir uygulama göremedim. Ama bir ara şu yazıyı deneyeceğim bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusuna APK Yüklemek.

Televizyona uygulama kurma fikri bana halen çok ilginç geldiği için müsait bir zamanda uygulama ve oyun kurarak televizyonda android kullanmanın nasıl bir his olduğunu detaylıca denemek istiyorum. Bu süreçte Android TV Box kullanıcısı olan yazar arkadaşlar kendi android tv kutularına hangi uygulamaları kurdular ve neler yapmamı önerirler diye soru açmak istedim. Televizyon ekranından kumanda ile yönetebileceğim hangi uygulamalar daha faydalı ya da eğlenceli olabilir?

sacit

26.10.2020 22:22

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Box S Android TV Box Uygulama Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.