5.00 / 1 oy

Akvaryum için pilli hava motoru tavsiyesi

Akvaryumda elektrik kesintileri için nedense bugüne kadar hiç aklıma gelmemiş bu ürünleri görünce bugüne kadar nasıl aklıma gelmedi diye güldüm. Sadece elektrikler kesildiğinde akvaryumdaki balıklar havasız kalmasınlar diye kısa süre çalıştırılacak ve akvaryumu sadece idare edecek ölçüde havalandırmaya yarayacak ürünler olarak yine de seçenekler arasında kararsız kaldım. 30-40 TL civarlarında çok sayıda ürün var ama ucuz etin yahnisi de yavan olur, almışken yarı yolda bırakmayacak bir ürün almak istiyorum. Hem hava verme gücü yeterli seviyede olmalı, hem de gürültü seviyesi matkap makinesini andırmayacak bir ürün istiyorum. Pilli akvaryum hava motoru ürünlerinden birisini kullanmakta olup öneri olarak sunmak isteyen olursa lütfen buraya yazsın, önce ben alır da kendi ürünümden memnun kalırsam ben de yazarım.

orhan47

13.02.2020 18:22

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Ekim 2021 04:27
    0

    zaten çok fazla seçenek yok, bir tane ne olur ne olmaz günü kurtarsın diye alıp akvaryuma bir hava taşı ile bırakmakta fayda var. zaten bu yazı yazıldığında 30-40 TL olan pilli hava motorları şimdi 100 TL seviyelerine geldiler bile.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Akvaryum için pilli hava motoru tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.