5.00 / 1 oy

Nakliyat firması kurmanın maliyeti nedir?

Aklımda yeni iş kurmak ile ilgili birkaç fikir var ama maliyetleri ile karlılıkları konusunda gerçek bilgilere sahip olmaktan çok uzağım, bu sebeple aklımdaki fikirlerden bazılarını sormak ve görüşlerinizi almak istedim.

Nakliye firması için birkaç çalışma modeli var aklımda. Örneğin evden eve nakliyat da olabilir, şehirler arası ya da şehir içi kuryelik ve değerli eşya taşımacılığı da olabilir, ya da sanayi bölgelerinde gün içinde mal taşıyacak bir nakliye modeli de olabilir. Bunlar için maliyet hesabı yaptığımda şirket kurmaya ek olarak bir nakliye aracı ve personel dışında makliyetim olur mu? Örneğin evden eve nakliyat için sadece iş çıktıkta günübirlik çalışanların yevmiyelerini vererek taşımacılık yapılsa burada göremediğim başka ne eksiklik olabilir?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: İstifa edip kendi işini kurmak mantıklı mı?

bkz: Eve Sauna Yaptırma Maliyeti Nedir? (2020)

bkz: 1 Dönüm Sera Kurmanın Maliyeti Nedir? (2020)

bkz: RTV2 ile saksı kalıbı alsam maliyeti ne olur?

bkz: Polikarbon sera maliyeti nedir?

bkz: Kültür Mantarı Yetiştirme Tesisi Kurmak

fawless

13.06.2021 19:41

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 29 Mayıs 2022 02:42
    0

    taşıma yapmak için kamyon almak muhtemelen maliyet buzdağının sadece görünen yüzüdür. taşınacak eşyaların korunması için kutlulama ve köpük yapmak ve daha da önemlisi taşıma elemanlarını bulmak ve sigorta anlaşması yapmak toplandığında bir o kadar daha tutar

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nakliyat firması kurmanın maliyeti nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.