5.00 / 1 oy

Vlogger Telefon için Gimbal Önerisi

Vlogger olarak youtube içeriği üretmek üzere ben de kolları sıvadım ve elimdeki ekipmanın ne kadar yeterli olduğunu ve görsel olarak yeterli görsel ve işitel kalitede içerik üretebilmek için ayrıca satın almam gereken ekipmanların neler olduklarını araştırıyorum.

Telefon için önce bir tripod almayı düşünüyordum ama sarsıntı engelleyici özellikleri sayesinde çok daha net ve stabil görüntüler elde eden gimbal cihazları farkettim. Yaklaşık 550 TL'ye MF Product Fit N Joy 0513 Gimbal ve 800 TL'ye Zhiyun Smooth Q2 Gimbal  gibi ürünler var. 3000 TL'ye çıkarsam da DJI Osmo Pocket Gimbal gibi daha kaliteli ürünler var.

Sizce başlangıç için yeterli düzeyde bir vlogger gimbal'ı olarak hangi modeli tercih etmeliyim? Tek ekipman gimbal olmadığı için tüm paramı gimbal satın almaya harcamak istemiyorum. Daha ışıklandırma (Elgato Ring Light Nereden Satın Alınabilir? arıyorum) ve mikrofon gibi masraflarım da olacak. Bu yüzden fiyat performans ürünü olarak tabir edilen hesaplı ve kalitesi ile yeterli ürünlerden birisini seçmem gerekiyor. Farklı markaların modellerini de önermek isteyenler için tüm önerilere açığım, şimdiden teşekkür ediyorum.

oznur34

05.10.2020 08:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Vlogger Telefon için Gimbal Önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.