5.00 / 1 oy

Wordpress Unable to communicate ... Hatası ve Çözümü

Wordpress ile hazırladığınız internet sitenizin bir php dosyasında değişiklik yapmak istediğinizde ancak "Unable to communicate back with site to check for fatal errors, so the PHP change was reverted. You will need to upload your PHP file change by some other means, such as by using SFTP" hatası aldığınızda SFTP kullanmayı bilmiyorsanız uygulayabileceğiniz en pratik çözüm, php dosyalarını düzenleyebilmenize olanak tanıyan plugin'ler kullanmaktır. Örneğin Wordpress Siteye Google Analytics Kurulumu Yapmak yazısında bahsettiğim header.php güncellemesi esnasında hata alırsanız bu düzenleme işlemi için insert headers and footers eklentisini kurabilirsiniz.

wordpress insert headers and footers

insert headers and footers eklentisinde artık Scripts in Header bölümüne google analytics kodlarımızı yapıştırabiliriz ve böylece SFTP kullanmaya gerek kalmadan ek script dosyalarımızı wordpress sitemize ekleyebililriz.

insert headers and footers google analytics

PhpCoder

22.02.2021 02:44

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Wordpress Unable to communicate ... Hatası ve Çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.