5.00 / 1 oy

Trendyol Cüzdan SMS'leri gelmiyor çözümü nedir?

Trendyol yemek uygulamasını denemek için sipariş vereyim dedim, telefona trendyol uygulamasını kurdum ve restoranın birisinden bir şeyler seçerek sepetimi hazırladım. ödeme adımına geçince trendyol cüzdan kullanımına 10 TL indirim veriyor diye cüzdanı ilk kez kullanmak istedim ama trendyol cüzdanı seçince bir onay sms'i gelmesi gerekiyor ve bu sms de belki 10 kere denememe rağmen gelmedi.

destek'e yazdım ama destek çalışanı da çözüm üretemedi, daha sonra tekrar deneyin dedi geçiştirdi. internetten arama yapınca fark ettim ki bir çok kişi sms gelmemesi sorununu yaşıyormuş. ama evdeki diğer telefonları kullanarak sorunsuz olarak sipariş verebildim, sms'ler de anında geldi. nedense benim telefonumda trendyol sms'leri gelmiyor. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum, hatt cüzdan olmadan da sipariş vermeyi denedim ama trendyol'dan hiçbir sms'in gelmediğini anladım. Cüzdan kullanmasam da normal banka kartı üzerinden alıiveriş yapınca yine onay mesajı gönderiyorlar ve bu mesajlar da bana ulaşmıyor.

Edit: telefon numaram hatalı mı diye baktım ama değil, telefon numaramı değiştirerek aynı numarayı tekrar yazdım. bu sefer de telefon numaranızı onaylayın diye sms gönderdiler ki o da gelmedi.. sonuç olarak uygulamayı sildim. Trendyol sms gelmeme sorununa çözüm üretebilen birisi çıkarsa diye soru açarak destek istemeye karar verdim yine de.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Ben istemeden gelen Google doğrulama kodu SMS'leri neden gelir?

bkz: Trendyol Express'te Kendi Aracınızla Sipariş Dağıtarak Para Kazanmak

bkz: Trendyol Paylaş Kazan Kampanyası Nedir?

bkz: Trendyol Elite Nedir ve Nasıl Üye Olunur?

bkz: Amazon'da Hangi Kartların Puanlarını Kullanabilirim?

bkz: Amazon 5 TL Altındaki Ürünleri Ücretsiz Kargo ile Gönderiyor mu?

gizemlimerve

18.07.2021 18:12

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Trendyol Cüzdan SMS'leri gelmiyor çözümü nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.