5.00 / 1 oy

Instragram'da fazla story atan kişilerin hikayelerini engellemek

Instagram'da yaşayan insanların günde 20-30 story atmalarından artık iyice fenalık geldi ve bu kişiler çoğunlukla yakın arkadaşlarım da oldukları için bir paylaşım yaptıklarında beğenmezsem de alınıp küsebiliyorlar. Aklıma gelen çözüm için yardımınıza ihtiyacım var, istediğim kişilerin sadece hikayelerini engellemek ama normal paylaşımlarını görebilmeye devam etmek istiyorum ama instagram'da bu özelliği nasıl aktive edebileceğimi bulamadım. Kazara tümden engellemek ya da daha da kötüsü engellediğimin anlaşılmasını da istemiyorum. Eğer mümkünse sadece story engelleme özelliğini nasıl kullanabileceğimi bilenler varsa yardımcı olabilirler mi?

ezel

28.07.2020 20:09

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 23 Ağustos 2022 16:49
    0

    instagram zaten ilgilenmediğiniz instagram hesaplarının paylaşımlarını genelde ya sona atıyor ya da tamamen gizliyor. ama o kadar rahatsız oluyorsanız takibi bırakın gitsin ne gerek var?

  • 23 Ağustos 2022 17:20
    0

    bu ara takip ettiğim bütün ünlüler hepsiburada listelerinin reklamlarını yapmak için günde en az 10 story atmaya başladılar, demek ki o kadar iyi kazandırıyor. benim açımdan ise itibar kaybının ötesine geçen bir durum yok, takibi bırakıp geçiyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instragram'da fazla story atan kişilerin hikayelerini engellemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.