5.00 / 1 oy

Surfshark VPN Türkiye'de Engelleniyor mu?

Edit: Surfshark VPN aldım ve oldukça mutluyum. 1 ay promosyon ile kayıt olmak isterseniz buraya tıklayın.

Sabahtan beri Türkiye'de en verimli çalışan ve engellenmemiş VPN servisleri ile ilgili araştırma yapıyorum. ExpressVPN ve NordVPN arasında çok gidip geldim ama her ikisinin de kablonet'te engellenmiş olduklarını okuduktan sonra (bkz: Kablonet hangi VPN'leri Engelliyor? ve bkz: NordVPN ve Expressvpn Engelleme Sorunları) alternatif VPN servislerini araştırmaya başladım. Tüm popüler VPN servisleri engellendiği için hem hesaplı, hem de Türkiye'de servisleri engellenmemiş bir VPN bulma çabalarım beni şimdilik SurfShark VPN'e getirdi (bkz: 2021 için VPN Tavsiyesi).

SurfShark VPN servisleri Türkiye'de bloklandılar mı yoksa kullanılabiliyorlar mı bilgisi olanlar hangi internet servis sağlayıcısını kullandıkları bilgisini de ekleyerek durumlarını aktarabilirlerse gün içinde bir VPN servisi satın alarak bu konuyu kapatmak istiyorum artık.

Edit: SurfShark VPN satın aldım ve Türksat Kablonet ile Turkcell Superonline telefon internetinde kullanıyorum, her ikisinde de en ufak bir aksama yok ve oldukça da hızlı çalışıyorlar. İlerleyen saatlerde kullanım deneyimlerimi yazacacağım bir inceleme yazısı da hazırlamak niyetindeyim.

Edit 2: Surfshark VPN İncelemesi (2021)

Edit 3: Surfshark Alert Nedir?

bulent ezgu

30.12.2020 15:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Surfshark VPN Türkiye'de Engelleniyor mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.