5.00 / 1 oy

Megadeth'in Yeni Albümü (The Sick, the Dying... and the Dead) Ne Zaman Çıkacak?

Son günlerde yeni albüm haberleri vermeye doyamadım, ama her gün yeni çıkacak albümler hakkında yeni haberler görüyorum ve benim gibi bu albümleri iple çeken arkadaşlar için de bu haberleri paylaşmaktan keyif alıyorum. Son eklenen (başka yazarların eklediklerini de ekledim) albüm haberlerini de hatırlatmak istiyorum tekrar.

bkz: Therion'un Yeni Albümü Leviathan Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Accept'in Yeni Albümü Too Mean To Die Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Kreator'un Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Metallica'nın Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Pentagram'ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

bkz: Yeni Scorpions albümü ne zaman geliyor? (2020)

Metal grupları bildiğiniz gibi yaşlandıkça yumuşuyor olmakla eleştirilirler, Megadeth ise 2016 yılında çıkarttığı Dystopia albümü ile hiç de yumuşamak gibi bir niyetleri olmadığını göstermişti. Aradan geçen 5 yıl sonra Dave Mustaine'in rahatsızlığı da araya girince yeni albümün kayıtları oldukça uzadı, ama 2021 yılında The Sick, the Dying... and the Dead! adıyla piyasaya çıkacağı duyuruldu. Kadro ise Dystopia albümünden beri hiç değişmedi. Dave Mustaine (Gitar/Vokal), David Ellefson (bass), Kiko Loureiro – (Gitar), Dirk Verbeuren (Davul).

Albümün çıkış tarihi olarak 2021 yılı içinde olarak tarih belirtildi ama henüz hangi ayda ya da yılda albümün piyasaya çıkacağı konusunda bir bilgi yok. Spotify, Deezer ve Youtube gibi dijital platformlardan da diğer Megadeth albümleri gibi dinlenebilir olacağını tahmin ediyorum albümün.

kuandık

19.01.2021 00:54

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Aralık 2021 12:47
    2

    bari bi single falan çıkarsalardı da tonlar falan nasılmış bir fikrimiz olsaydı. pandemi döneminde kapanıp çalışan gruplar olduklarını düşünerek beklentileri yüksek tutuyoruz, dave mustaine abi de youthanasia albümünden beri bizi hiç üzmedi

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Megadeth'in Yeni Albümü (The Sick, the Dying... and the Dead) Ne Zaman Çıkacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.