5.00 / 1 oy

MasterChef'te Hazırlanan Yemeklerin Tariflerini Nereden Bulabilirim?

Televizyonlardaki gerginlik temalı yarışmalardan oldum olası haz etmemişimdir ama masterchef programında hazırlanan yemekler o kadar orijinal geliyor ki izlemekten kendimi alamıyorum. herkesin aksine yarışmayı kim kazanmış ya da takımın kaptanı kim olmuş gibi şeyler hiç ilgimi çekmiyor ama geçen hafta yarışmacıların bisküvilerle hazırladıkları tatlılar bile o kadar inanılmazdı ki tok karna kendimi mutfakta deneysel tatlılar yaparken buldum gece gece.

Masterchef'i bir yarışma olarak görmediğim için ve çok da televizyon izlemediğim için yeni programları sık sık kaçırıyorum, ilerken de hangi yarışmacının hangi yemeği ya da tatlıyı nasıl hazırladığını detaylı göstermediği için sadece fikirlerden ilham almaya çalışıyorum. Acaba masterchef yarışmasında yarışmacıların hazırladıkları yemekleri ve tatlıları listeleyen ve bir ihtimal tariflerini de yazarak paylaşan bir internet sitesi ya da youtube kanalı var mıdır bildiğiniz?

neden_84

24.09.2020 11:22

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 30 Kasım 2021 00:03
    7

    internette hali hazırda milyonlarca tarif varken televizyon programındaki hangi tarif bu kadar çok ilginizi çekti de tarifini merak ettiniz ben de bunu merak ettim. benim şimdiye kadar gördüğüm en ilginç yemek portakal içinde sunulan çorbaydı ki o da meğerse bir dönemlerin sık kullanılan ve ayağa düşmüş bir sunumuymuş. youtube'da yemek kanallarının videolarından daha ilginizi çekecek ve detaylı olarak tüm adımları tariflendirilmiş yemekler bulabileceğinize eminim

  • 7 Haziran 2022 08:13
    0

    youtube'da bu yemekleri hazırlayan kanallar var bunlara bakabilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
MasterChef'te Hazırlanan Yemeklerin Tariflerini Nereden Bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.