5.00 / 1 oy

Liva'nın 8 Lezzeti Pastası Hakkında Yorumlarım

Geçtiğimiz günlerde instagram'dan kampanya görselini görünce 70 TL'ye pasta siparişi vereyim dedim. Bugüne kadar Liva'dan verdiğim pasta siparişlerini toplasam 100'ü çoktan geçmiştir ve çoğunlukla da memnun kalmışımdır, ama fikir olarak güzel olan Liva'nın 8 Lezzeti Pastası maalesef sınıfta kaldı. Sitedeki pasta fotoğrafı ile sipariş ettiğimde gelen pastanın fotoğraflarını yan yana paylaşıyorum.

livanın 8 lezzetli pastasıPastanın keki tazeydi, yani müşterilerin artan pastalarını birleştirip yeni bir pasta oluşturmaları gibi bir şey söz konusu değil :) Ama üzerindeki malzemelerin doluluğu ve gelen pastanın boyutu maalesef fotoğrafta gösterilen pastadan çok daha küçük geldi. Sitesinde 6 kişilik olduğu yazan pastayı yemekten sonra 2 kişi bir oturuşta film eşliğinde bitirdik. Meyvelerin/çikolatanın lezzeti alıştığımız liva pastaları gibi olmayınca bir daha almayı düşünmediğim ürünler listeme eklenmiş oldu. Fikir olarak çok hoş olan ve reklam görseli de mükemmel çekilmiş bir ürün daha maalesef uygulama aşamasında sınıfta kalmış oldu. Tavsiye eder misiniz derseniz benim gibi büyük beklentilere kapılmayacaksanız ve 70 TL'ye küçük/orta boy bir pasta yemeye üzülmeyecekseniz deneyebilirsiniz.

Filiz06

23.06.2020 22:22

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Liva'nın 8 Lezzeti Pastası Hakkında Yorumlarım

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.