5.00 / 1 oy

Kenwood Smoothie Makinesi ve Garantisi Şikayeti

Kenwood markasını eskiden beri çok teknolojik ve pahalı ses sistemleri ürünlerinden bilirdim ve yıllar sonra bir ürünlerini satın almak Kenwood SB255 modeli smoothie makinesini satın almakla nasip oldu. Ürün inanılmaz şık, kullanımı keyifli ve bozulmayacağını bilsem bire kere daha satın almak isteyeceğim türden bir ürün. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi ürün arıza verdi ve garanti kapsamındaki ürünün tamiratı ile ilgili yetkili bir muhatap bulamıyorum.

Problem muhtemelen makinenin içindeki bir parçanın kırılması ya da aşınmasından kaynaklanıyor, şirket merkezlerini aradığımda bana yetkili servisin telefonunu verdiler ama teknik servisi aradığımda smoothie makinelerine bakmıyoruz diyorlar. tekrar merkezi arıyorsun onlar yapacaklar diyorlar ama sonuç olarak makineyi yapan ya da garantisi konusunda yardımcı olan kimse yok. Muhtemelen e-devlet üzerinden hakem heyetine başvuru yapacağım artık, bu durumu da buradan paylaşmak istedim. Özetle ürünleri (en azından benim deneyebildiğim kadarıyla) şahane, ama teknik servisi problemli olan bir marka (en azından an itibariyle Türkiye'de).

Fahri Gözükara

13.10.2020 23:55

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kenwood Smoothie Makinesi ve Garantisi Şikayeti

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.