5.00 / 1 oy

Dövme sildirme işlemi nasıl yapılır?

Dövme yaptırmak isteyen ya da yaptırıp çok memnun olan ve daha çok yaptırmak isteyenler merakımı mazur görsünler ama her zaman vücudunuzda hayatınız boyunca taşımak isteyeceğiniz dövme izlerine sahip olmayabiliyorsunuz. Üçüncü şahıs ağzından yazmam gerekirse en basitinden artık hatırlamak istemediğiniz birisinin adı bile vücudunuzda yazıyor olsa insan rahatsız oluyor. Yaptırırken çok mantıklı gibi gelebiliyor ama hayat uzun (umarım) ve başkasının logosunu daha fazla taşımak ağır gelmeye başlayabiliyor. İnsanlar da seanslar boyunca dövme sildirme işlemleri yaptırıp halen tam olarak istemedikleri dövmelerin izlerinden kurtulamadıklarından şikayet ediyorlar. Hem dövme sildirme ücretleri çok pahalı, hem süreç çok sancılı ve acılı, dolayısıyla psikolojik olarak da zor bir süreç. Deriye nüfuz etmiş renklerin deriden tamamen kaldırılması zaten pek mümkün bir olaymış gibi gelmiyor bana, olsa olsa rengini kaldırarak yokmuş gibi bir dönüşüm yapılması mümkün olabilir. 

Cerrahi yöntemler ve kimyasal peeling yöntemleri gibi farklı dövme sildirme işlemleri varmış, bilmediğim konular hakkında yarım yamalak yanlış bilgiler vereceğime daha önce dövme sildirmiş olanlar varsa onlara sormak istedim. İşe yarar bir yöntem var mıdır, masrafı ne kadardır ve sildirmek ne kadar sürüyordur acaba bilgi verebilirler mi?

kaptan64

20.10.2019 23:20

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dövme sildirme işlemi nasıl yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.