5.00 / 1 oy

Kaliteli kulak içi kulaklık tavsiyesi (500 TL bütçe)

4 yıldır kullandığım SENNHEİSER CX 300-II sonunda hem kılıfı paramparça oldu hem de kulaklığın teli takılıp koptuğu için sizlere ömür oldu. Zamanında 150 TL civarında aldığımı hatırlıyorum, şimdi komik geliyor tabi kulağa ama o zaman için pahalı sayılabilecek kulaklıklardan birisiydi ve parasının hakkını da son kuruşuna kadar verdi. Tek kusuru dışarı fazla ses vermesiydi, onun dışında taşıma kılıfını da kulaklığını da çok severek kullandım.

Şimdi kaliteli kulaklık kullanmanın değerini daha iyi anladığım için yine yıllarca severek kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum ve bunun için de 500 TL civarı bir bütçe ayırdım, gerçi inanılmaz tavsiye edeceğiniz bir ürün varsa 1000 TL'yi de zorlayabilirim. Kablosuz kulaklıkların verimliliğinden çekindiğim için yine kablolu bir kulaklık kullanmak istiyorum, tip olarak da yine kulak içi kulaklık olsun istiyorum. Zaten güncel kulaklıkların tümünün içinden farklı kulak deliği tipleri için boy boy kulaklık aparatları çıkıyor, bu yüzden nasıl olsa uyar diye düşünüyorum.

kapukaya1980

21.07.2019 10:08

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 8 Nisan 2022 19:58
    0

    o fiyatlara halen sennheiser alabilmek mümkün mü bilmiyorum ama adını bilmediğiniz markaların ürünlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim, bozulduklarında servis ya da muhatap bulamamanız çok olası

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kaliteli kulak içi kulaklık tavsiyesi (500 TL bütçe)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.