5.00 / 1 oy

Bosch Glue Pen Silkon Tabancası Tavsiye Eder Misiniz?

Evde ufak tefek yapıştırna işleri olduğunda herkes gibi ya tutkal, ya da sıcak silikon tabancası kullanmaktayım. İnternette faydalı ürünler arasında neler varmış diye gezerken Bosch'un ürettiği Bosch Glue Pen Silkon Tabancası ürününü görünce biraz inceleyeyim dedim, sonra da hoşuma gidince sipariş ettim ve görüşlerimi buradan yazmak istedim.

Bosch Glue Pen Silkon Tabancası, piyasada akülü tutkal tabancası olarak geçiyor ama asıl işlevi silikonu ısıtmak ve sıcak silikon sıkmak, bu özelliği ile tutkal olarak da kullanılabileceği doğrudur ama sadece tutkal tabancası dersek içindeki teknolojiye de hakaret etmiş oluruz.

Bosch Glue Pen Silkon Tabancasını geçtiğimiz hafta internetten 220 TL'ye satın aldım, akakçe'den geçmiş fiyatlarına da baktım ve mevcut piyasa şartlarında fiyatının daha fazla düşemeyeceğine kanaat getirdiğim için olası bir indirim vs beklemedim. İşlevini düşünecek olursak uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum ve fiyatı da bence makul.

Standart silikon tabancalarının yetersiz olduğu konular:

- Isınma süresi birkaç dakikayı bulabilmesi

- Ergonomik olmayan yapısı

- Olası kullanım kazalarına sebebiyet vermesinin daha olası olması

- Ucunun kalın olması nedeniyle ince işlere pek gelmemesi

Bosch Glue Pen Silkon Tabancası ise;

- 15 saniyede çalışma sıcaklığına ulaşıyor

- Kablosuz bir ürün

- Tasarımının küçük ve ergonomik olması

- Ucunun ince olması sayesinde detay işlerinde kullanılabilir olması

özellikleri sayesinde piyasadaki diğer ürünler ile arasında ciddi bir kullanışlılık farku sunuyor.

Bu arada yine Bosch'un ürettiği Bosch Gluey Tutkal Gri Silikon Kalemi adında bir ürün daha var ve aralarındaki fiyat farkı yok denebilecek kadar az, eğer kaliteli bir sıcak silikon tabancası almayı düşünüyorsanız bunlar gibi piyasadaki diğer kaliteli ürünleri de incelemeyi ihmal etmeyin.

vuuno

23.06.2020 10:34

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bosch Glue Pen Silkon Tabancası Tavsiye Eder Misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.