5.00 / 1 oy

Enpara 65 yaşının üzerinde olanlara 65 TL indirim kampanyası hakkında

Enpara 65 yaşının üzerindeki büyüklerimiz için şahane bir kampanya düzenlemiş ama ne bir reklamını gördüm ne de bugüne kadar söyleyen birileri oldu, karambolde kaynayıp gitmesin diye buradan paylaşmak istedim.

 

Kampanya Geçerlilik Süresi ve Şartları

Kampanya 27 Mart 2020 - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerliymiş ve 65 yaşının üzerindeki (1955 ve öncesinde doğan) tüm Enpara müşterileri tarafından kullanılabiliyormuş.

 

Kampanya Nedir?

Kampanya tarihleri arasında Encard ile ya da Enpara.com krredi kartı ile Banabi, Getir, Migros Sanal Market, Migros Hemen, Tazedirekt ve İstegelsin markalarının mobil uygulamaları veya web siteleri üzerinden verilecek 100 TL ve üzeri alışverişin 65 TL'si Enpara tarafından 7 Mayıs 2020 tarihinde Enpara.com vadesiz TL hesabına aktarılarak iade edilecekmiş.

Benim tanıdığım 65 yaş üzeri büyükler arasında enpara heasbı olanlar çok olsa da açıkçası internetten bu marketlerden sipariş verebilecek birisi olduğunu hiç sanmıyorum. Bu yüzden büyüklerimize destek olmak da bize düşüyor. Şahsen bizimkilerin internetten market siparişlerini ben verip ödemeyi de onlarn Enpara hesabından yapacağım haftaiçi. Duyan duymayana söylesin, bilen de bilmeyene yardım etsin diye buradan paylaşıyorum ve herkese sağlıklı günler diliyorum. Kampanyayı düzenleyen Enpara'ya da şahsım ve ailem adına teşekkür ederim.

 

küpü

13.04.2020 00:22

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Enpara 65 yaşının üzerinde olanlara 65 TL indirim kampanyası hakkında

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.