5.00 / 1 oy

Duş musluğundan akan suyun sıcaklığı nasıl ölçülür?

Gearbest'te çok güzel ürünlere rastlıyorum arada, ama yurt dışından bir ürün getirttiğinizde artık kargo masrafına ek olarak gümrük vergileri de binince 3 kuruşluk ürün bir anda cep yakar hale geliyor. Özellikle bebeklerini banyo yaptırmak isteyen ailelerin duş musluğundan gelen suyun sıcaklığını ölçebilmeleri için geliştirilmiş led ekrana sahip basit ve işlevsel bir ürün, açıkçası bence bebek ya da çocuk olmasa da olur, kaç derece suda banyo yaptığımı ya da su sıcaklığının duş esnasında ne kadar değişip değişmediğini meraktan bile bu ürünü alıp kullanmak isterim ben.

musluk su sıcaklığı ölçer

duş başlığı su sıcaklığı ölçer

çalışma prensibi oldukça basit gibi görünüyor, bir adet su geçirmez sıcaklık sensörü, bir de led ekran ile adamlar mükemmel bir ürün hazırlamışlar. Ürünü satın almak isteyenler için gearbest fiyatı 161 TL. dhgate sitesinde de 10 dolara satılıyor. BRELONG banyo duş su sıcaklığı ölçer diye ararsanız bulursunuz.

mantık

15.10.2019 19:02

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Eylül 2022 04:57
    0

    20 liraya satılan su termometrelerinden birisini alın ve az bir kovaya döktüğünüz sudan ölçüm yapın. gearbest'ten alışveriş yapmayı bilmeyen insanları da bir düşünün

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Duş musluğundan akan suyun sıcaklığı nasıl ölçülür?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.