5.00 / 1 oy

İstanbul'da Suda doğum hangi hastanelerde yapılıyor?

Merhaba, doğum tarihine yaklaşık bir ay kaldı, şu ana kadar şükür doğum ile ilgili tüm süreç sorunsuz ilerledi. Doktorum suya doğum yaptırma konusunda da tecrübeli. Beni de suya doğumun daha rahat olduğuna ikna etti sonunda. Tabii yine de araştırma yapmadan duramadım birkaç doktorun sitesinden suda doğum ile ilgili yazı okudum. Youtube'tan videolar izledim. Artık son kararımı verdim gibi eğer doğum anına kadar bir sorun çıkmazsa suda doğum yapacağım gibi. Şimdiden çok heyecanlandım. Burada da aşağıdaki yazıları buldum. Benim sorularıma benzer soruları olanlar varsa yararlanmak isterse diye de paylaşıyorum. 

Suda doğumun faydaları nelerdir? 

Suda doğumun riskleri nelerdir?

Suda doğum evde yapılır mı?

Doktorum suya doğum imkanı olan neredeyse tüm hastanelerde doğum yaptırabilim dedi. Hatta kişiye özel şişme havuzların daha iyi olduğunu, bu sebeple hastanede illa jakuzi olmasının gerekmediğini de ilave etti. Şimdi işin büyük kısmı bana kaldı, hastane seçmem gerekiyor. Daha önce İstanbul'daki hastanelerde suya doğum yapmış olan var mı? Öncelikle nasıl önerir misiniz diye sormak istiyorum sonrasında da hastane önerinizi bekliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Bana şans dileyin :) 

esmersu

30.12.2020 18:49

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İstanbul'da Suda doğum hangi hastanelerde yapılıyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.