5.00 / 1 oy

Isana Aktiv Serum - Hyaluron Triple Ürün İncelemesi

Isana Aktiv Serum - Hyaluron Triple içerisinde üç farklı moleküler büyüklükte hyaluronik asit bulundurmakta. Dolayısıyla her cilt türüne uygun bir olurken parfüme dyarlılığı yüksek kişilerin çok tercih etmemesi gerekir diye düşünüyorum. 

Tek başına bu serumu kulllanacaksanız eğer nemli cilde uygulamınız yapış yapış histen kurtulmanız için önemli. Benim önerim yüzünüzü yıkadıktan sonra bu serumu uygulamanız kurulamadan. Serumu uyguladıktan sonra yüzünüzün emmesini bekleyip nemlendiricinizi sürerseniz sabaha yumuşacık bir ciltle uyanıyorsunuz. Ya da vitamin içerikli serumlar ile karıştırıp uygularsanız da yapışkan hissiyatı yaşamıyorsunuz. 

isana hyaluron serum

Ürünü açtığınızda pompalı yapısını göreceksiniz. Bir pompa tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. Dolayısıyla 30 ml az gibi görünse de size uzun bir süre yeterli olacaktır. Sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra güneş kreminin altına ya da makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Böylece makyaj bozulmadan ve cildiniz kurumadan gün boyu kalabiliyor. 

isana hyaluron

Bu ürünü yapış yapış diyerek daha yarılamadan çöpe atan çoğu kişi kullanım hatası yaptığı için bu durum ile karşı karşıya kalmıştır. Bende sivilcelenme ya da pul pul dökülme gibi bir etki yapmadı fakat herkesin cildi farklı olduğu için gözlem yapmanız önemli. 

Rossmann'dan satın aldığım ve kullandığım diğer ürünler hakkında inceleme yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. 

Rossmann “Domol Renk Ayırıcı Bez” yorumları

Cetaphil Hassas Cilt Temizleyici Ürün İncelemesi

Rossmann Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürün incelemesi

 

baal

22.01.2021 21:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Isana Aktiv Serum - Hyaluron Triple Ürün İncelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.