5.00 / 1 oy

Trim Ayak ve Topuk Törpüsü ürün incelemesi

Topuk törpüleri ya da diğer adıyla ayak törpüleri, topuk ve ayak bölgesindeki kalınlaşmış deri tabakası ve artık nasırlaşmaya yüz tutmuş, hoş olmayan görüntünün  düzeltilmesinde kullanılmaktadır. Başka bir deyişle ayak ya da topuk törpüsü için ponza taşının yeni usul, modern ve de çok daha kullanışlı şekli de diyebiliriz. 

Ayak ve topuk törpülerinin kullanım alanları hakkında kısa bir bilgi vermek isterim:

 * Ayak ve topuklardaki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. 

 * Ayak ve topuklardaki zedelenmiş ve çatlamış kısımların oluşmasını engeller.

 * Ayak ve topukları yumuşatarak derinin sertleşmesini önler. 

Benim için müthiş bir icat olan ayak, topuk törpüsü, ponza taşını rafa kaldırmama sebep olmuştur. Yaz aylarında başlayan ve sonrası kabus olan derdim, topuklarımdaki çatlamış ve artık katmanlaşmış olan nasırların kaybolmasına ve klasik tabir olan bebeksi cilt haline gelmesine yardımcı olmuştur. Diğer markalar hakkında yorum yapamayacağım belki daha iyi ya da daha kaliteli topuk törpüleri de vardır fakat Trim Ayak Topuk Törpüsü benim için yeterli. Neden çok daha önce keşfetmemişim, nede kimse tavsiye etmemiş gerçekten bu duygunun pişmanlığı içindeyim. Bu sebeple belki ben birilerinin derdine çare olurum diyerek burada ayak, topuk törpüsünü tanıtayım istedim. İlk kullanıştan itibaren işimi görmeye yetti. Boyutu fotoğraflarda göründüğünden daha küçük olsa da tutuşu oldukça konforlu. Trim Ayak Topuk Törpüsü’nün arka kısmında siyah törpülerden mevcut. Kullandıktan sonra metal olan kısımını çıkarıp törpünün içini boşaltabilir, temizleyebilirsiniz. Kısacası gönül rahatlığı ile tereddüt etmeden Trim Ayak Topuk Törpüsü’nü kullanabilirsiniz. 

alagirl

03.01.2021 19:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Trim Ayak ve Topuk Törpüsü ürün incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.