5.00 / 1 oy

Driclor Roll-on Kullanmak Sağlıklı Mı?

Son dönemlerde kilo almamın da etkisiyle fazlaca terlemeye başladım. Hem yüzüm, hem avuç içlerim hem de koltuk altlarım normalde bu kadar terlemezdi ama en ufak bir efor harcamada ya da sıcağa maruz kalma durumunda hemen terlemeye başladı. Kişisel bakımına özen gösteren ve zaten roll-on kullanan birisiyim ama her gün banyo da yapsanız kendinizi pis hissettiktenn sonra fayfası olmuyor. Bildiğimiz roll-on'lar zaten terlemeyi önlemiyor, en azından bendeki kanı hep buydu.

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile driclor marka roll-on aldım ve bir haftalık kullanım sonucunda koltuk altı bölgemdeki terleme tamamen durdu. Ama vücudumun gerisi doğal olarak terlemeye devam ediyor. Mesela spor yaptığınızı düşünün, tişörtünüz tamamen sırılsıklam olmuş ama koltuk altı bölgeniz kupkuru. Sonra terlemenin doğal bir vücut reaksiyonu olduğunu düşünerek acaba hata yapıyor olabilir miyim diye içime bir şüphe düştü.

Driclor roll-on terlemeyi önleme konusunda gerçekten inanılmaz başarılı bir ürün, ama bu kadarı da fazla olabilir mi? Vücut koltuk altı bölgeden hiç terleyememiş oluyor, bu sağlık açısından olumsuz bir duruma yol açabilir mi sizce? 

sero

05.09.2020 09:31

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Driclor Roll-on Kullanmak Sağlıklı Mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.