5.00 / 1 oy

IPTV satıcısı tavsiyeleri

Herkese merhaba, çok geç kalmış olsam da ben de IPTV satın alanlar kervanına katılmayı düşünmeye başladım ama IPTV konusunda çok bilgisiz olduğum için sormak istediğim bazı sorular var. Bu sorulardan birisi de, sanırım yayın hizmetini veren IPTV satıcıları varmış ve onlara da aylık ya da yıllık ödeme yapmak gerekiyormuş.

İlk merak ettiğim konu, IPTV satıcılarının yayınlarını yasal olarak yapıp yapmadıkları. İkinci sorum ise, internette en iyisi olduğunu iddia eden onlarca IPTV satıcısı arasından hangisine güvenebileceğim. Çünkü bu yayıncılar kurumsal şirketler değiller anladığım kadarıyla ve olası yayın sorunlarında şikayet edebilecek bir yer de yokmuş. Sonuç olarak hangi IPTV satıcılarını tavsiye edersiniz, önerilerinizi bekliyorum.

 

Editör editi: bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: IPTV Nedir?

bkz: Xiaomi Mi TV Box'ta uydu girişi var mı?

bkz: Xiaomi Mi TV Stick ile Xiaomi Mi Box S Arasındaki Farklar Nelerdir?

bkz: Xiaomi Mi Box S Google Play Güncellemesi Sonrası Açılmıyor

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Box Uygulama Tavsiyesi

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Box için VPN Tavsiyesi

sonberber

26.04.2021 00:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Mayıs 2022 00:45
    0

    ücretsiz kesinlikle kaliteli bir servis bulma şansınız yok, ücretliler arasında da çok fazla dolandırıcı var. sonuç olarak kurumsal bir firmadan hizmet alamamanın sorunlarını yaşamak mümkün

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
IPTV satıcısı tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.