5.00 / 1 oy

Açık hava için su geçirmez koşu bandı tavsiyesi

pandemi döneminin daha ne kadar süreceğinden artık emin olamadığım için ben de bir adet koşu bandı almaya karar verdim. ama evin içinde koşu bandını sabit olarak koyabileceğim bir yer yok, koltuk masa çekip yer açayım desem bile evde havasızlığa sebep olacağı için kullanmak da açıkçası istemiyorum. bir saat yürüyüş yapıp o ter kokusunun evin içine sinmesini hiç istemiyorum. zaten odanın içindeki oksijeni soluyarak spor yapmanın da faydasının bir yere kadar olacağını düşünüyorum ve bunun yerine açık havada yürüyüş yapar gibi balkona sabit olarak konumlandıracağım bir koşu bandı ya da yürüyüş bandı satın almak istiyorum.

Koşu bantları fişe takılmadan çalışabilen cihazlar olmadıkları için ve fişe takılı bir cihazı da balkonda sabit bırakmak tehlikeli olacağı için fiş aksamını su geçirmeyen bir aksam ile prize takmam gerektiğinin farkındayım. ama bunun haricinde koşu bandının ekran panelinden ya da kayan bant kısmından su aldığında bozulmamasını istiyorum. bu amaçla üretilmiş ve açık hava kullanımı şartları için güvenlik önlemleri alınmış bir koşu bandı tavsiye eder misiniz?

tititan666

14.02.2021 12:32

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Açık hava için su geçirmez koşu bandı tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.