5.00 / 1 oy

instagram'da Fotoğraf Paylaşınca Rakipçi Azalması

Kurumsal instagram hesaplarında bu problemle karşılaşan çok fazla firma olduğunu görüyorum, kendi pr'ını yapmak isteyen kişilerde de ara ara ortaya çıkabiliyor. Firma ya da birey, instagram'da her yeni fotoğraf paylaştığında takipçi sayısı azalıyorsa bunun çeşitli sebepleri olabilir:

- Takipçileri reklam ile kazanılmış takipçilerdir

- Firmanın ya da kişinin paylaşımları (feed ve story) rahatsız edecek derecede çok sıklıkta yapılmaktadır

- Siyasi ya da futbol takımı gibi konularda başkaları ile görüş ayrıcalığı yaratabilecek paylaşımlar yapılmaktadır

- Yapılan paylaşımlar, instagram kullanıcıları için görülmek istenen içeriklere sahip değildir. Örneğin bir kasabın sürekli olarak çiğ et paylaşması ya da bir marketin sürekli olarak indirim post'ları paylaşması instagram kullanıcıları için ilgi çekici içerikler olmaktan çok rahatsız edici içerikler sınıfına girebilir

Dolayısıyla Instagram'da ister birey, ister de firma olarak kurumsal bir hesap sahibi olmak, çok sayıda takipçiye sahip olmak ve bunu sürdürebilmek istiyorsanız paylaşımlarınızın instagram'a daha uygun olması gerektiğini gözden kaçırmayın.

Advertiser Guy

11.08.2020 13:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da Fotoğraf Paylaşınca Rakipçi Azalması

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.