5.00 / 1 oy

Instagram Takip Etkinliği Nedir?

Arada bir şeyler paylaşırsam diye anonim bir instagram hesabı açtım, denk geldikçe güzel tarifleri falan paylaşıyorum. 30 küsür takipçim var ama neredeyse her gün özellikle teyzelerden instagram takip etkinliklerine katılmam konusunda mesajlar alıyorum. Hiç birisine de nedir bu takip etkinliği diye soramadım, sanırım paralı bir şey olmalı ki bu kadar çok istek geliyor.

instagram takip etkinliği nedir, ücretli midir ve ücretli ise fiyatı nedir, faydalı mıdır zararlı mıdır kısaca bilgi verebilecek kimse var mı aramızda?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: instagram kaç takipçiye para ödüyor?

bkz: Instagram'da taslak nereye kaydediliyor?

bkz: instagram'da takip önerilerini kapatmak

bkz: instagram'da diğer hesaptaki bildirimi gösteren kırmızı noktayı kaldırmak

bkz: Instagram için SMM Paneli Kullanmak Faydalı mı Zararlı mı?

bkz: instagram'da karşılıklı takip nasıl yapılır?

w_ziya

30.08.2021 20:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 31 Ağustos 2021 08:24
    21

    instagram'da takipçi etkinliği düzenleyen admin'lerin takip ettiği sayfaları takip ederek ve onların da sizi takip etmesi ile takipçi sayısı artırma etkinliğine takip etkinliği adı veriliyor. ücretli olan da var ücretsiz olan da var ama bir anda o kadar çok hesabı takip etmeye başlayınca instagram tarafından engel yemeniz de gayet olası. çok takipçiye sahip olmak gibi bir amacınız yoksa hiç bulaşmayın, varsa da bir anda çok fazla hesap takip etmeyin, yavaş yavaş ekleyin.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram Takip Etkinliği Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.