5.00 / 1 oy

Getir'de 30 TL indirimi tüm restoranlarda kullanmak

Getir'de "Güngüz sipariş verin, akşam siparişiniz bizden!" kampanyası ilk çıktığında öğle yemeğimi Getir'den sipariş ettim, akşam da dominos pizza'dan 2 sufle ve bir de bol peynirli siparişim 30 TL indirim ile neredeyse bedavaya gelmiş oldu. Ama aynı alışverişi daha sonra tekrarlayamadım.

Getir, bu kampanyayı ilk uyguladığında anladığım kadarıyla tüm restoranlardan akşam indirimini (30 TL) kullanmak mümkündü, ama sonra sadece seçili restoranlar olarak kampanyayı güncellediler. Akşam da bu kampanyaya katılan elle tutulur bir restoran bulmak bulunduğum yerde pek mümkün olmadığı için sadece çiğ köftecilerden indirimli alışveriş kampanyasını kullanabiliyorum.

Getir'in akşam siparişiniz bizden kampanyasını eskiden olduğu gibi tüm restoranlarda kullanabilmenin bir yolu var mı, yoksa genel olarak kampanya şartlarını mı değiştirdiler acaba?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: internetten sipariş verebileceğim kaliteli organik bal tavsiyesi

bkz: Getir faturaları nereden indirilebilir?

bkz: “Getiryemek” restoranlardan komisyon almıyor mu?

bkz: Getir'de worldpuan harcamak

bkz: Yemeksepeti puanları ne işe yarar?

bkz: Yemeksepeti'nde Nusret'ten eve sipariş verme deneyimi

sauron

30.06.2021 18:51

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 1 Temmuz 2021 00:38
  23

  ben de çok benzer bir deneyim yaşadım ve ilk verdiğim kampanyalı siparişleri daha sonra aynı restoranlarda veremedim. Kampanya detaylarında sadece seçili restoranlarda diyor, eskiden muhtemelen bu detay yoktu.

 • 28 Ekim 2021 02:18
  3

  hafta sonu bir kasaptan sipariş verdim iptal ettiler, başka bir eti sipariş ettim onu da iptal ettiler. puanı çok yüksek bir kasap olduğu için ve bulunduğum yerde başka seçenek de olmadığı için üçüncü ürünü sipariş ettim ve hızlıca teslim ettiler. iptal edilen ürünler muhtemelen ellerinde yoktu, zaten sonrasında ürünlerden de kaldırmışlardı. aslında olumsuz bir deneyim yaşamadım ama dün beni getir arayarak bu durumdan dolayı özür dilediler ve 20 TL de kupon tanımladılar. şimdilik getir'den aldığım hizmetten çok memnunum, umarım ileride de bozmazlar.

 • 30 Eylül 2021 07:47
  1

  bu kampanya zaten sonra tekrarlanmadı, mahallenin restoranı ve müdavim gibi promosyonlar eklediler bunun yerine. bu tür indirimlerin bir kısmı restoranlara yansıtılıyor, bir kısmı da getir tarafından karşılanıyor anladığım kadarıyla çünkü sipariş verdiğim yemeklerin yanında gelen fişlerde genelde benim ödediğim tutardan daha yüksek tutarlar yazıyor. sonuç olarak restoranlar mutlu olduğu sürece kazan kazan olarak bu zincir sürdürülebilir diye düşünüyorum

 • 30 Eylül 2021 08:31
  1

  yemeksepeti de logo değiştirdi, yıllardır neredeyse tammamını yediği pastanın büyük bir kısmını kaybettiler gibi görünüyor ama rekabetçi ekonomide hem restoranları hem de tüketicileri daha fazla mutlu etmeyi başarabilecek bir formül de bulabilirlerse işler bizler için daha da güzelleşebilir.

 • 28 Ekim 2021 09:38
  0

  beni de bir kasap hakkında kötü yorum yazdığım için aramışlardı. 500 gram olarak satılan bir ürünü bana 400 gram gibi bir şekilde getirdiler (hassas terazi ile ölçtüm) ben de bunu 1 yıldız ile kasabın yorum kısmına yazdım. bir süre sonra getir beni arayıp durumu takibe aldıklarını söylemişti. insan gerçekten böyle yerlerden alışveriş yapmaktan memnuniyet duyuyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Getir'de 30 TL indirimi tüm restoranlarda kullanmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.