5.00 / 1 oy

Getir'de 30 TL indirimi tüm restoranlarda kullanmak

Getir'de "Güngüz sipariş verin, akşam siparişiniz bizden!" kampanyası ilk çıktığında öğle yemeğimi Getir'den sipariş ettim, akşam da dominos pizza'dan 2 sufle ve bir de bol peynirli siparişim 30 TL indirim ile neredeyse bedavaya gelmiş oldu. Ama aynı alışverişi daha sonra tekrarlayamadım.

Getir, bu kampanyayı ilk uyguladığında anladığım kadarıyla tüm restoranlardan akşam indirimini (30 TL) kullanmak mümkündü, ama sonra sadece seçili restoranlar olarak kampanyayı güncellediler. Akşam da bu kampanyaya katılan elle tutulur bir restoran bulmak bulunduğum yerde pek mümkün olmadığı için sadece çiğ köftecilerden indirimli alışveriş kampanyasını kullanabiliyorum.

Getir'in akşam siparişiniz bizden kampanyasını eskiden olduğu gibi tüm restoranlarda kullanabilmenin bir yolu var mı, yoksa genel olarak kampanya şartlarını mı değiştirdiler acaba?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: internetten sipariş verebileceğim kaliteli organik bal tavsiyesi

bkz: Getir faturaları nereden indirilebilir?

bkz: “Getiryemek” restoranlardan komisyon almıyor mu?

bkz: Getir'de worldpuan harcamak

bkz: Yemeksepeti puanları ne işe yarar?

bkz: Yemeksepeti'nde Nusret'ten eve sipariş verme deneyimi

sauron

30.06.2021 18:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Temmuz 2021 00:38
    23

    ben de çok benzer bir deneyim yaşadım ve ilk verdiğim kampanyalı siparişleri daha sonra aynı restoranlarda veremedim. Kampanya detaylarında sadece seçili restoranlarda diyor, eskiden muhtemelen bu detay yoktu.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Getir'de 30 TL indirimi tüm restoranlarda kullanmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.