5.00 / 1 oy

internetten sipariş verebileceğim kaliteli organik bal tavsiyesi

İnternette süzme çiçek balı diye kilosu 50 TL'ye satılan ballar görüyorum ama bu fiyatlara alınacak balın kalitesine güvenemeyeceğim ve balın da özellikle kışın sağlık açısından çok faydalı bir besin olduğunu düşündüğüm için kaliteli ve organik olduğundan emin olduğum doğal ve katkısız bir bal satın almak istiyorum. 500 gram kadar alsam zaten beni bütün kış götürür.

Öncelikle bal türü olarak süzme çiçek balı almayı düşünüyorum ama bal çeşitleri arasındaki farklara çok hakim değilim ve hangi tür balın daha faydalı olduğunu da bildiğimi iddia edemem. Bu yüzden katkısız ve organik olan ve türünü sizin önereceğiniz bir bal satın almak istiyorum. Kestane balı  ya da çam balı daha iyi derseniz o da olur yani benim için.

Dediğim gibi organik sertifikalı ve kaliteli bir bal için marka önerisi olanlardan yardım rica ediyorum, balı nereden sipariş verebileceğim konusunda da link vererek yardımcı olabilirseniz hiç olmazsa bunca katkılı ürün arasında yediğimiz bal doğal ve sağlıklı olsun.

serhat63

27.11.2020 09:33

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
internetten sipariş verebileceğim kaliteli organik bal tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.