5.00 / 1 oy

Getir faturaları nereden indirilebilir?

Getir siparişlerimi (market alışverişleri için) şirkete gider olarak yazabilmek için kurumsal fatura bilgilerimi ekledim ama bilgisayardan Getir'in internet sitesini açtığımda siparişlerimi görebilmeme rağmen siparişlerin faturalarına erişemedim, çok baktım ama sanırım internet sitesine faturaları eklememişler.

getir siparişlerinizin faturalarına sadece uygulamadan erişebiliyorsunuz, onu da birisine göndermek (mail atmak) ya da çıktı almak için bilgisayara aktarmak gerekiyor bu bu da gereksiz birkaç adım işlem yapmanıza neden oluyor, keşke diğer eve sipariş platformları gibi daha kullanışlı bir fatura erişim özelliği ekleselermiş sistemlerine.

Getir siparişlerinizin faturalarına erişebilmek için siparişlerim ekranını getir uygulamasından açın (ios ve android için aynıdır) ve her bir siparişin üzerinde bir adet belge gibi bir ikon göreceksiniz. Bu ikona bastığınızda o siparişe ilişkin faturanız telefonunuza indiriliyor. Tüm siparişleriniz için tüm faturalarınızı telefonunuza indirmeniz ve dropbox ya da google drive gibi bir cloud dosya paylaşım sistemi ile de bilgisayarınızdan da erişebilir bir şekilde yüklemeniz gerekiyor.

 

Editör editi: sitede yer alan bazı diğer başlıklar için;

bkz: “Getiryemek” restoranlardan komisyon almıyor mu?

bkz: Fiyatı düşen ürün iade edilip tekrar sipariş verilebilir mi?

bkz: internetten tüm uzay kokoreç siparişi verebilecek yer tavsiyesi

bkz: Joom siparişleri kaç günde teslim edilir?

bkz: internetten sipariş verebileceğim kaliteli organik bal tavsiyesi

bkz: Kuyruk Yağı Nereden Online Sipariş Edilebilir?

HakanGozupek

22.05.2021 20:46

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Getir faturaları nereden indirilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.