5.00 / 1 oy

Instagram Profil Fotoğrafı Kendiliğinden Kayboldu

Instagram'da farklı amaçlarda birden fazla hesap kullanıyorum ve bir hesap aktifken diğer hesaplara da anında uygulama arayüzünden geçiş yapabiliyorum. Bugün bir hesaptan diğerine geçerken hesabın profil fotoğrafının simsiyah olduğunu fark ettim, hesabın içine girince de profil fotoğrafını göremedim ama bu sefer siyah değil komple gri renkteydi.

Bilgisayardaki tarayıcıdan da kontol ettim ama bilgisayardan baktığımda (google chrome) profil fotoğrafında hiçbir sıkıntı görünmüyor (fotoğraf normal duruyor). Acaba profil fotoğrafının simsiyah olması uygulamadan kaynaklı geçici bir sorun mudur yoksa benden başkaları da telefondan baktıklarında profil fotoğrafını siiyah olarak mı görüyorlardır? Bir hesabımdan başka bir hesabıma giriş yapmadan dışarıdan baktığımda profil fotoğrafı yine görünmediği için soruyorum, başkasına da girip bir instagram profil fotoğrafım görünüyor mı bak diye soramadım açıkçası. Benzer bir sorun yaşayan varsa ve durumu anlayabildilerse bilgi verebilirler mi? 

gonulcelen

13.12.2020 05:57

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 13 Aralık 2020 15:51
  14

  Uygulamadan kaynaklı geçici bir problemdir, telefonu baştan başlatın. O da olmazsa önbelleği silerek tekrar deneyin. Hala olmuyorsa uygulamayı kaldırıp tekrar kurun. Yine olmazsa artık instagram size fazla hesap kullanmanızdan dolayı diss atıyor olabilir :)

 • 13 Aralık 2020 10:05
  7

  Bana birden çok instagram hesabı kullanmak çok enteresan geliyor. bunu yaparken amacınız nedir, meraktan soruyorum?

 • 6 Ekim 2021 00:02
  0

  dün akşam instagram'ın tamamen erişilemez olduğunu düşünecek olursak zaman zaman koca şirketler ve binlerce çalışanı olan internet sitelerinin bile hata verebiliyor olmasını anlayışla karşılamak gerekiyor. ayrıca profil fotoğrafının görünmemesi belki internet bağlantısındaki bir sorundan da kaynaklanıyor olabilir, benim daha önce başıma gelmedi en azından

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram Profil Fotoğrafı Kendiliğinden Kayboldu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.