5.00 / 1 oy

Hüseyin Kafadengi youtube kanalını takip edenler

Youtube'da ilgi alanlarım çerçevesinde karşıma gelen video önerileri neticesinde fark ettim bu kanalı. Yenilenebilir alternatif enerji kaynakları hakkında çok faydalı videolar hazırlamış ve 1+1 bir eve nasıl temel elektrik ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir solar panel kurulabileceği ile tüm masrafları şeffafça paylaşmış çok faydalı bir kanal.

DIY (Do it yurself/kendin yap) tarzı kanalları zaten çok severim ama herkes bir başka videodan gördüğü bir projeyi birebir yaptığı için özgün kanallar ve içerikler bulmak her zaman mümkün olmuyor. Bu kanal ise gerçekten özgün ve zor bulunur bilgileri tamamen şeffaf bir şekikde uygulamaları ve fiyat gibi güncel veriler ile paylaşmış ve en azından benim takip ettiğim kanallar arasına girmeyi başardı. 

Şarj kontrol cihazı, akü (jel akü ya da sulu akü) ve güneş paneli arasındaki bağlantıların nasıl yapıldığı ve bu tertibatın ölçülebilir faydasının ne olduğu konusunda benim gibi ilgi sahibi olan herkese tavsiye ederim. (Rüzgar gülü bile kurmuş adam, ek alanda da sınırlı kalmamış.)

yilmaz

10.10.2019 13:57

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hüseyin Kafadengi youtube kanalını takip edenler

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.