5.00 / 1 oy

Galaxy Watch 3 ile Galaxy Watch 4 arasındaki farklar nelerdir?

Akıllı saat teknolojisine geçmek isteyen ve Samsung Galaxy Watch 3 ile Samsung Galaxy Watch 4 arasında kalan kişiler için kendi araştırma sonuçlarımı derleyerek hazırladığım listeyi paylaşmak istedim. Ancak bu karşılaştırma sonucunda Samsung Galaxy Watch 4 almaya karar verecek arkadaşların aradaki fiyat farkını da dikkate almalarını öneririm.

- Samsung Galaxy Watch 3 bugün itibarıyla 2.000 TL'ye satın alınabiliyor. Samsung Galaxy Watch 4 ise henüz Türkiye'de satışa çıkmadı ancak yurt dışı fiyatlarına bakacak olursak daha yüksek bir fiyat etiketiyle çıkacağı kesin.

- Samsung Galaxy Watch 3'ün işletim sistemi Samsung televizyonlardan da bildiğimiz Tizen. Samsung Galaxy Watch 4'ün işletim sistemi ise Google ile Samsung'un birlikte geliştirdikleri Wear OS ve Samsung'un işletim sistemi arayüzü One UI Watch.

- Samsung Galaxy Watch 4, Samsung marka telefonlar ile daha uyumlu çalışabilen bir akıllı telefon. Bu yüzden akıllı telefonu Samsung olmauyan kişilerin tekrar düşünmesi gerekir.

- Samsung Galaxy Watch 4 içerisindeki ölçüm sensörleri: PPG, ECG ve BIA. Ayrıca ilk ürün incelemelerine göre Samsung Galaxy Watch 4, uyku metriklerinin ölçülmesinde daha doğru sonuçlar üretiyor.

- Her iki saatin batarya süresi arasında belirgin bir fark yok, ortalama olarak bir dolum ile 40 saat saatin çalışacağı söylense de bu süre ortalama olarak her gün oluyor.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Samsung Galaxy Watch 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Nedir?

bkz: Samsung Galaxy Fırsatlar Telefondan Nasıl Kaldırılır?

bkz: Samsung Galaxy A50 şarj olmama problemi

bkz: Samsung Galaxy Note 10 ile Note 10 Lite arasındaki farklar nelerdir?

bkz: Galaxy Z Flip alınır mı ya da almaya değer mi?

bkz: Samsung Galaxy Tab için tablet kılıfı tavsiyesi

volcan34

03.09.2021 18:03

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 13 Mayıs 2022 09:48
    0

    işletim sisteminin farklı olması cezbedici bir unsur ama yeni değişen işletim sistemlerinde de o ürünlerin bir sonraki versiyonunu beklemek daha stabil ve debug edilmiş ürünler kullanmanızı sağlayabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Galaxy Watch 3 ile Galaxy Watch 4 arasındaki farklar nelerdir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.