5.00 / 1 oy

Samsung Galaxy Watch 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Nedir?

Akıllı saat almayı planladığım bu günlerde önceleri 2.000 TL gibi bir bütçe ile Samsung Galaxy Watch 3 almayı planlıyordum ama Samsung Galaxy Watch 3'ün işletim sisteminin Tizen olmasından dolayı Samsung Galaxy Watch 4'ü beklemeye karar verdim. Çünkü Samsung Galaxy Watch 4'ün işletim sistemi Wear OS ve arayüzü de One UI Watch.

Samsung Galaxy Watch 4'ün piyasaya çıkış tarihi, ününün tanıtım etkinliğinde Ağustos 2021'in son günleri olarak belirtilmişti ki Amazon Amerika'nın inernet sitesinde ürün listelenmeye başlandı. Samsung Galaxy Watch 4 Türkiye piyasaya çıkma tarihi de önümüzdeki günlerde ya da haftalarda olacak diye düşünüyorum. Dolayısıyla en geç Eylül 2021 sonlarında satın alabileceğini düşünüyorum.

 Samsung Galaxy Watch 4'ün satış fiyatı ise 40mm, 42mm, 44mm ve 46mm olan dört farklı boyut için 309 dolar ile 469 dolar arasında değişiyor. Dolayısıyla Türkiye satış fiyatlarının da minimum 2.400 TL ile 4.000 TL arasında olması beklenebilir.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Saat camındaki çizikler evde nasıl giderilebilir?   

bkz: Samsung Always On Display saat stilini değiştirmek 

bkz: En kaliteli erişilebilir erkek saat markası hangisidir? 

bkz: Akıllı saat almaya değer mi? 

bkz: Apple Watch için Uyku Takibi Uygulaması Tavsiyesi 

bkz: Google Dünya Saatleri Aracını Kullanmak  

volcan34

03.09.2021 14:23

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 16 Eylül 2021 14:43
    4

    Samsung Galaxy Watch 3 çok kaliteli ve kullanışlı bir akıllı saat. tizen işletim sistemi hiç de televizyondaki tizen gibi saç baş yoldurmuyor ve sensörleri de son derece hassas. Samsung Galaxy Watch 4 modelleri arasında kendi kullandığım rose modelini göremediğim için 4'e hiç bakmadım bile. ama yeni işletim sistemi ile telefon ile daha uyumlu anlaşmaya başlarsa ve fiyatı da makul olursa güzel bir renk seçeneği de bulursam düşünebilirim

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Galaxy Watch 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.