5.00 / 1 oy

Evde giymelik sağlıklı ortopedik terlik tavsiyesi

Eskiden ortopedik terlik mi vardı diyenlerdenim ama konfor dediğimiz şey kendine bir kere alıştırdığında evdeki terlikten bile insanın beklentileri artıveriyormuş. Bunda eve gelen misafire yapılacak gösteriş faktörü de bilinç altında bir yerlerde vardır belki ama benim asıl amacım evde ayağımda olduğu süre boyunca sağlıklı ve rahat bir deneyim elde etmek. Otururken ağır gelip de ayağımdan çıkartma gereği hissetmemeliyim, evde yürürken de rahat ve konforlu olmalı. Fiyat açısından bir ayakkabı parası vermeye razıyım çünkü muhtemelen ayakkabıdan daha az aşınacağı için en az 10 yıl rahat rahat kullanabilirim diye düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir ortopedik terlik markası ve modeli varsa lütfen yazın.

mechule

25.09.2019 14:33

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 17 Eylül 2021 16:37
    2

    altı plastik olan terliklerde laminat parke üzerinde terlik kullanınca bilgisayara her dokunduğumda elektrik çarptığı için ortopedik olmasından ziyade çarpılmamı engelleyen terlikler kullanmayı tercih ediyorum. çok kaliteli bir çok terlikte bu problemi yaşadım ve gerçekten çok sinir bozucu oluyor, bilgisayara dokunmaktan korkmaya başlıyorsunuz bir yerden sonra

  • 24 Mayıs 2022 09:51

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Evde giymelik sağlıklı ortopedik terlik tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.