5.00 / 1 oy

Crocs benzeri terlik tavsiyeleri

Son 5 yıldır 4 adet Crocs eskitmiş birisi olarak Crocs terliklerin konforunu ve tasarımını beğeniyorum. Ancak terliklerin küçülmesi hadisesi her yaz başıma geldiği için bu sefer Crocs benzeri olan ama başka bir markanın terliklerinden satın almaya karar verdim. Daha önce çok daha ucuz fiyata satın aldığım modellerin 600 TL seviyelerine gelmesi de bu kararımda etkili oldu haliyle. O kadar para verince insan en az 5-6 yıl eskite eskite kullanmak istiyor, ama 3 ay sonra terlik bir anda ayağa küçük gelmeye başlıyor. Ben de artık sahilde denize girerken terlik güneşte mi kaldı gölgede mi takıntısından kurtulmak istiyorum.

Birkenstock terliklerin erkek modellerini oldum olası sevemediğim için direkt eledim. Timberland terlikler de aynı şekilde bence fazla pahalı ve konfor konusunda yetersizler.

İlk kez bu yıl 60 TL'ye ucuz terlik markalarından birisinin ortopedik olduğunu iddia edilen terliklerinden birisini aldım, çok çok beğenmezsem seneye yenisini alırım. Ama bu başlığı da Crocs sonrası benzer konfor ve tasarıma sahip kaliteli terlik marka ve modelleri paylaşmak isteyen olursa diye buraya bırakıyorum.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Crocs terlik arabanın bagajında kalarak küçüldü

bkz: Evde crocs terlikle gezince sürekli elektrik çarpıyor

bkz: Sahte Crocs ile Gerçek Crocs Birbirinden Nasıl Ayırt Edilebilir?

bkz: Crocs terlik güneşte küçülür mü?

bkz: Evde giymelik sağlıklı ortopedik terlik tavsiyesi

bkz: Go Benzeri Oyun Tavsiyeleri

vitamin0

13.07.2021 14:51

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 15 Nisan 2022 03:12
    5

    teorik olarak başarılı olması hiç beklenmeyen bir ürün olmasına rağmen bugün dünya çapında bir moda ikonu bu terlikler. birisi size bir iş fikri olarak garip tasarımlı plastik terlikleri çok pahalıya üretip satmak istediğini söylese muhtemelen onu kırmadan başka bir proje bulmasını söylerdiniz ama bu terlikler beklenmeyen şeylerin bile gerçekleşebileceğinin somut göstergesi niteliğinde

  • 15 Nisan 2022 21:42
    0

    bu tamamen moda ile ilgili bir durum, eğer herkeste bu terlikten olmasaydı ve siz de ilk kez bu terliği bir mağazada mevcut fiyat etiketiyle görseydiniz muhtemelen almayı hiç düşünmezdiniz ama herkes alınca siz de alma gereği duydunuz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Crocs benzeri terlik tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.