5.00 / 1 oy

Enpara ile tek kullanımlık sanal kart oluşturmak

Enpara kredi kartı içinde tanımlı bir sanal kartım zaten var ve internet alışverişlerimin de çoğunu bu kartla yapıyorum. Kart bilgilerini e-ticaret sitelerinde kaydettiğim için kart numarası girmeden kolaylıkla alıiverişlerimi tamamlayabiliyorum, bu yüzden bu sanal kartı silmek istemiyorum.

Yabancı bir siteden bir kereye mahsus bir alışveriş yapmam gerekiyor ve güvenlik gereği de bu sanal kartın bilgilerini paylaşmak istemiyorum güvenmediğim site ile. Bunun yerine enpara'da ikinci bir sanal kart oluşturup silmek ya da tek kullanımlık bir sanal kart oluşturmak istiyorum.

Enpara uygulamasında ikinci bir sanal kart oluşturmama sistem izin vermiyor ama bunun herhangi bir yolu var mıdır yine de sormak istedim.

 

Editör editi: önceki bazı diğer benzer başlıkalar için;

bkz: 2021 Enpara.com Kampanyaları

bkz: Enpara Spotify Netflix İndirim Kampanyası 2021'de Tekrar Başlar mı?

bkz: Enpara Banka Kartlarında Temassız Özelliği Var mı?

bkz: Enpara MTV Ödemelerine taksit yapıyor mu?

bkz: Payoneer'dan döviz (dolar) transfer etmek (enpara)

bkz: Enpara'da 1 yıldan önceki hesap hareketlerini görmek

cumali

24.05.2021 14:22

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 24 Mayıs 2021 17:17
    24

    ben de enpara'da ikinci sanal kart oluşturmak için bir dönem araştırma yapmıştım ama maalesef mümkün değil, mevcur kartınızı silerek yeni bir kart ekleyerek bu kartı tek seferlik kullanabilir ve daha sonra tekrar silebilirsiniz. ama yine sanal kart oluşturunca eski kart bilgilerinden farklı bir kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu vereceği için kayıtlı yerlerdeki kart bilgilerinizi güncellemeniz gerekecek.

  • 6 Aralık 2021 20:33
    0

    enpara'da tek kullanımlık sanal kart oluşturmak mümkün değil ama bir sanal kart oluşturup bir kere kullandıktan sonra o sanal kartı iptal edebilirsiniz bildiğim kadarıyla.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Enpara ile tek kullanımlık sanal kart oluşturmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.