5.00 / 1 oy

Enpara'da 1 yıldan önceki hesap hareketlerini görmek

Enpara hesabımdaki 2-3 yıl önceki hesap hareketlerini kontrol etmek istedim ama sisteme tarayıcıdan ya da uygulamadan girince maksimum süre olarak 1 yıl önceki hesap hareketlerini gösterdi bana. 1 yıldab daha eski hesap hareketlerini sistemden görebileceğim bir alan var mı yoksa enpara'ya telefon açsam bana e-mail ile daha eski hesap harekerlerimi gönderirler mi? Diğer bankalarda hesap hareketleri süreleri sanki en azından 2-3 yıl oluyor gibi hatırladığım için enpara'dan da istediğim tarihlere rahat rahat bakarım diyordum ama göremeyince şaşırdım açıkçası.

narin

07.02.2020 11:09

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 11 Şubat 2020 08:41
    4

    kendi soruma kendim güncelleme yaparak yanıt vereyim, telefon ile talep oluşturduktan kısa bir süre sonra tüm zamanlara ait hesap hareketlerini mail adrsime gönderdiler, destek konusunda açık ara en sevdiğim banka olmayı sürdürüyorlar.

  • 20 Ekim 2021 07:02
    0

    ben de bugün uygulamadan eskiye ait hesap hareketlerini görmek istedim ama göremeyince tam ümidi kesmiştim ki internette bu durumla karşılaşan kişiler vardır diyerek arama yapmaya karar verdim ve sizin yazınızla karşılaştım. sonuç olarak ben de gün içinde telefon ile hesap hareketlerini talep edeceğim, bilgilendirmeniz şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Enpara'da 1 yıldan önceki hesap hareketlerini görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.