5.00 / 1 oy

Enpara Banka Kartlarında Temassız Özelliği Var mı?

Enpara'yı ilk çıktıkları dönemlerden beri severek kullanan bir müşteriyim, öyle ki diğer tüm bankalardaki kartlarımı ve hesaplarımı ya kapattım, ya da belki lazım olur seviyesinde en aza indirdim. Arada Bonus ve World Card kampanyaları da olmasa ya da Enpara'ya puan kazanma özelliği de gelse muhtemelen diğer bankaları tamamen kapatarak sadece Enpara kullanmaya başlayacağım. Müşteri temsilcilerinden kampanyalarına kadar her şey dört dörtlük, umarım nazar da değmez.

Enpara kredi kartında temassız ödeme yapabilme özelliği olduğunu biliyorum ama debit banka hesap kartlarında da temassız ödeme yapabilme özelliği var mı diye sormak istiyorum. Bugün marketten hesap kartımla temassız ödeme yapmak istediğimde market çalışanı, kartımda temassız ödeme seçeneği olmadığını söylediği için emin olmak istiyorum.

Edit: enpara kullanan bir arkadaşımı aradım, bendeki kart eski olduğu için temassız ödeme özelliği yokmuş ama yeni banka hesap kartlarında temassız özelliği bulunuyormuş. Ben de yeni bir banka kartı talep ettim. Gelince göreceğiz artık.

will23

22.09.2020 13:38

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Enpara Banka Kartlarında Temassız Özelliği Var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.