5.00 / 1 oy

E-Nabız uygulaması ekranı telefonda aşağı kaymıyor

Android telefonunuza kurduğunuz e-nabız uygulaması parmağınızla sayfayı aşağı kaydırdığınızda kaymıyorsa ve her seferinde uygulamayı kapatıp tekrar açıyorsanız benim bulduğum dolaylı çözüm ile kendinizi bu zaman kaybından kurtarabilirsiniz.

e-nabız uygulaması içinde rapor sonuçları gibi birçok basmam gereken ikon sayfanın aşağısında kaldığı için uygulama ekranını aşağı doğru kaydırmak gerekiyor, ancak sayfa donuyor ve hiçbir şekilde ekran kaymıyor. Uygulamanın neden böyle bir hata verdiği konusunda yazılımcı olmadığım için teknik bilgi veremiyorum, ancak uygulamanın yorumlar kısmında paylaşılan olumsuz yorumlardan anlayabildiğim kadarıyla uygulama Android telefonlar için kendi dilinde kodlanmamış. Hibrid bir uygulama olarak geliştirildiği için de bu gibi hatalar görülebiliyormuş.

e-nabız uygulamasını android telefonunuzda aşağıda kaydırabilmek için e-nabız uygulamasını telefonunuzda kapatıp açmak yerine tıpkı tarayıcınızda açık bir internet sitesiymiş gibi parmağınızı ekranın bir noktasından tutarak aşağı doğru kaydırıp bıraktığınızda uygulama tekrar yüklenmiş oluyor ve tekrar yüklendiği zaman da tıpı kapatıp yeniden açılmış gibi hata vermeden çalışabilmiş oluyor. Her ne kadar halen çok sağlıklı bir kullanım olmasa da uygulamayı kapatıp tekrar açmak yerine 1-2 saniyede uygulama ekranı tazelenmiş oluyor ve istediğiniz ekrana geçebiliyorsunuz.

Editör editi: benzer başlıklar için:

bkz: E-Nabız'da radyoloji görüntüleri var mı?

bkz: E-Nabız'dan Influenza (Grip) Aşısı Çıkıp Çıkmadığı Nasıl Öğrenilebilir?

bkz: Kart aidatı iade başvurusu e-devlet üzerinden nasıl yapılır?

bkz: E-Devlet'te Banka Hesabı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

bkz: e-devlet ile ikametgah değişikliği nasıl yapılır?

bkz: Trafik cezası e-devlet ekranına ne zaman yansır?

Hasan81

15.03.2021 10:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
E-Nabız uygulaması ekranı telefonda aşağı kaymıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.