5.00 / 1 oy

Yağış Uyarısı Yapan Telefon Uygulaması Tavsiyesi

Çatıda yağmur, dolu ve kar yağışı gibi yağışlardan korumam gereken mobilyalar var. Sürekli olarak üstlerini örtüyorum ama rüzgarın etkisi ile ne brandalar uçtu gitti, ne mobilya koruma kılıfları parçalandı göstersem inanamazsınız. Ben de artık mecburen yağmurdan önce üzerlerindeki koruma örtülerini kontrol ediyorum ve açılan ya da yırtılan yerler varsa yama yapıyorum. Hatta üzerlerine de jumbo boy çöp torbaları geçirip alttan bağlıyorum ve bulabildiğim en maliyetsiz ve işe yarar çözüm de şimdilik bu oldu.

Bana yağmur yağmadan önce bildirim gönderecek bir uygulama gerekiyor, sürekli hava durumlarına bakıyor olsam da bazen geceleri yağmur yağıyor ben görmeden ya da arada gözümden kaçabiliyor. Tabi hava durumunun beklemediği yağışlar da oluyor arada ama onlara yapacak bir şey yok.

Android ya da IOS için yağmur yağmadan önce bildirim göndererek uyaran akıllı telefon uygulaması tavsiyesi verebikecek birileri varsa çok memnun olurum.

oznurmavi

31.10.2020 21:15

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yağış Uyarısı Yapan Telefon Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.